Příběh č.7 - pořezaná noha

21.06.2020

Jak si klient málem uřezal nohu v průběhu vyřizování hypotéky.

Pojistka k hypotéce ano či ne a kdy? 

Článek není svým obsahem vhodný pro citlivější povahy.

Své vysněné bydlení si každý přeje pořídit co nejbezpečněji, sazba, fixace, podmínky, poplatky atd..

Další kategorií bezpečného života i plánu a věcí, před podepsáním hypoteční smlouvy by mělo být zajištěné zdraví, příjem a rezervy v případě, že se něco nenadálého stane a nebude člověk schopen vykonávat práci a získávat tak peníze pro sebe, svou partnerku, manželku, děti a podobně. 

Občas někdo položí otázku: A je to pojištění vážně nutné, nebo povinné?

Zkuste si odpovědět sami, po přečtení následující zkušenosti klienta:

Klient je velmi aktivní člověk a rád pracuje v lese a s motorovou pilou. Vzhledem k tomu, že to dělá už několik let a nikdy se mu nic nestalo, dalo se logicky předpokládat, že je zkušený, opatrný atd. Šlo nám o maximální bezpečí a tak před podpisem hypotéky, hned po naší první schůzce s pojištěním souhlasil a uzavřel jej od nejbližšího možného data. Cena pojištění byla 1 377 Kč měsíčně. 

Co se ale v průběhu 14 dnů od naší schůzky nestalo.

Klient mi volal s tím, že mu sjela motorová pila málem si uřezal nohu. Na noze má několik stehů a porušené nervy. 1/3 nohy necitlivá do smrti a omezení zatěžování nohy. Další vývoj se uvidí.

Stále je nutné zodpovídat na otázku zda si vyřídit kvalitní pojištění? 

Zavolej mi 773 141 601

Sjednej si semnou online schůzku https://bit.ly/novaschuzka

Vzhledem k citlivosti zranění zde uvádím jen fotografii, po vytažení stehů. Pro zájemce mám i tu, těsně po pořezání a věřte, že to není hezký pohled.