Vyděšený telefonát s čerstvým milionářem

17.07.2020

Jaká by byla vaše první reakce, když by jste otevřeli své bankovnictví kde máte na účtu standardně tak 10 000 Kč a uvidí tak částku 1,2 mil. Kč?

Přesně takový pohled se naskytl mému klientovi, když si ráno otevřel svůj bankovní účet. 

Jak se objevila taková částka n účtu klienta? A proč mi volal vyděšeně? O tom je dnešní článek.

K - klient

P - já jako poradce

K: Ahoj Peťo, na účtu se mi objevilo 1,2 mil Kč, máš s tím něco společného?

P: Ahoj ...... Ano, podíváme se jak zapracovali naši právníci.

K: Takže je to plnění za mou autonehodu?

P: Přesně tak, právníci pro tebe vymohli 1,38 mil Kč a po odečtení odměny pro ně vyplatili 1,2 mil Kč

K: To není možné, čekal jsem pár tisíc, možná desítek ale tohle rozhodně ne

P: Ale ano, je to možné, 2 roky jsme spolu šli krůček po krůčku cestu plnou nástrah a překážek a tohle je změna za to vše, čím jsi si musel projít v životě. GRATULUJI jsi nejmladší milionář, kterého znám.

K: moc ti za vše děkuji, nemohu tomu uvěřit

Přáli by jste si také zažít jednou takový rozhovor se svým poradcem? Rezervuje si semnou on-line povídání hned teď v mém on-line kalendáři zde: https://bit.ly/novaschuzka

Takto nějak probíhal telefonát s klientem, když zjistil že má na účtu díky správnému rozhodnutí před 3 lety a špatné nehodě před 2 lety na účtu částku 1 200 000 Kč, které patří jemu. 

Říkáte si, to se mi nemůže stát, tolik štěstí v životě mít nebudu. A na to já rovnou namítám, ani si nepřejte aby se vám tato situace stala. Klient totiž před 2 lety prodělal autonehodu, kterou zavinil někdo jiný a klient z toho měl trvalé následky, které ho omezili v životě tak, že třeba nemůže dělat fyzicky náročnou práci a nebo pokračovat ve směru který měl v životě a musel se přizpůsobit situaci a najít nový směr.


Své by o tom mohl povídat jiný klient, který si v průběhu vyřizování hypotéky málem uřezal nohu. Jeho příběh najdete zde: https://bit.ly/pojistkapredhypotekou


Co jsme s klientem tedy vlastně řešili před 3 lety a jak probíhala naše schůzka?

S klientem jsme se seznámili na doporučení od jiného klienta. Vůbec jsme se tenkrát neznali, ale dali jsme si šanci se poznat. Klient měl nějakého svého finančního poradce se kterým své finance již nějakou dobu řešil. Byl ale otevřený tomu si vyslechnout mou filozofii a strategii při řešení financí a tak jsme spolu udělali ANALÝZU, kde jsme zjistili všechny potřebné informace o jeho životě a následně FINANČNÍ PLÁN, který jsme si ukázali. Klient se z počátku trochu obával, že na něj bude poradce, který mu sjednával smlouvy naštvaný, ale nakonec zvítězil zdravý selský rozum. V plánu od jiného poradce totiž neměl vůbec řešené REZERVY a nevěděl jak si je nastavovat a měl nějakou základní pojistku s nastavením těch nejzávažnějších úrazů a nemocí na 100 000 Kč. Posuďte sami, co si dnes koupíte za 100 000 Kč.

Dohodli jsme se na spolupráci a že vše převede pod mou správu. Ohledně jeho plánu jsme si každý rok volali, nebo se setkali a pravidelně se o něm bavili. 

Jeden den mi volal vyděšený klient, že se mu stala autonehoda a že na něj policie i viník tlačí, aby jim podepsal nějaké papíry a vše nahlásil na pojišťovnu. (Běžná praxe policie - nátlak, řešil jsem 4 podobné případy a všude průběh stejný) Naštěstí klient z posledních sil sebral odvahu jim říct ne a zavolal mi aby se semnou poradil, jak to mám nastavené s klienty. Dohodli jsme se ať nic nepodepisuje a ať mi klidně předá policii, ale ať v žádném případě na pojišťovnu nic nehlásí sám. 

Celý případ jsme předali právníkům k řešení a ti na něm začali pracovat. Stanovili si výši odměny v % a po odsouhlasení s klientem vyžádali veškeré dokumenty k zastupování. 

Postupně klient dostával různé částky od pojišťovny z pojistky viníka, od pojišťovny ze své pojistky a právníci stále pokračovali v procesu.

Klient tak postupně na účet dostával tisíce i desítky tisíc za jednotlivé věci, které se staly. Postupně z drobností dostal okolo 100 - 150 000 Kč a už nevěřil že může dostat něco více. 

A PAK PŘIŠEL TEN MOMENT, KDY MI VYDĚŠENÝ VOLÁ, ŽE MU NA ÚČTU PŘISTÁLO 1 200 000 KČ

Zpráva od pojišťovny s částkou 1 380 000 Kč kterou plnila, bez odečtení odměny právníků z EUCS.


RULETA ŽIVOTA

Ta ruleta života je zajímavá hra. Představte si ruletu v casinu, kde máte na každém políčku v životě nějakou nehodu, náhodu, nebo se vám v životě něco staně finančně, fyzicky, psychicky, v rodině a hlavně ani jedna z těch věcí nemusí být vaší vinou, ale vinou někoho nepozorného, komu utekla pozornost na setinu sekundy a vy se díky tomu člověku ocitnete na samotné hraně života. A je v té ruletě jen jedno jediné políčko, které když padne, projdete životem bez jakékoliv újmy, šťastní a spokojení. Ruleta má 37 políček a řekněme že každé je nějaká nehoda a jediné políčko je projít životem hladce. To je celkem odvážná sázka, vsadit vše na 1 jediné pole z 37. 

Pravděpodobnost 1:37

Že se vám nikdy nic nestane. No když by jste v životě měli vlastní dům, auto, rodinu a byli zdraví, vsadili by jste to všechno na tohle jedno jediné políčko? Že ne? To by jsem byl blázen říkáte si? Vždyť mě to stálo tolik úsilí. Přece vše nevsadím na jednu pole kde je šance 1:37 že vyhraju. Jinak řečeno 36 možností prohry toho všeho co jsem celý život budoval.

JE TO DĚSIVÁ PŘEDSTAVA ŽE? A PŘESNĚ TAKTO SE CHOVAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVŮJ FINANČNÍ PLÁN, NEBO JEJ MAJÍ NASTAVENÝ ŠPATNĚ JAKO TO MĚL MŮJ KLIENT. 

FINANČNÍ PLÁN

To je to je řešení zbývajících 36 nešťastných situací, které se vám mohou v životě stát a jen kvalitně nastavený a pravidelně servisový plán vás může dostat to POHODY, BEZPEČÍ, KLIDNÉMU SPÁNKU A K FINANČNÍ SVOBODĚ V ŽIVOTĚ.

Jen pro porovnání jak by vypadalo plnění, když by si klient nechal původní smlouvu? Celkové odškodné by bylo necelých 215 000 Kč


Jednání semnou mu tak přineslo 1 005 000 Kč


Co si o tom myslíte vy? Je 1 mil Kč dostatečný důvod k tomu si semnou přátelsky a na úrovni tykání a bez obav popovídat o prioritách v životě?

Své by o tom mohl říct klient, kterému jsem letos také dopomohl k plnění přes 1 000 000 Kč a jeho příběh naleznete v článku https://bit.ly/Plnenimilionpromeklientyneniproblem a který v době, kdy se semnou seznámil rozhodně nečekal, že ho může v životě potkat něco takového jako rakovina.

Rozhodnutí nechám na Vás, dlouho však nerozmýšlejte, nehody a náhody se dějí v okamžiku, kdy to nejméně čekáme.

Rezervuje si pro to semnou on-line povídání hned teď v mém on-line kalendáři zde: https://bit.ly/novaschuzka

Zavolej mi, napiš mi, rezervuj si mě, těším se na tebe / vás.

773 141 601

petr.vasik@explicitinvest.cz