Reference


Další hodnocení najdete na FACEBOOKU a GOOGLE + 


Dagmar J.

Spolupráce s Petrem i jeho asistentkami je od první schůzky na jedničku. Pomohl nám jak s uzavřením životního pojištění, tak s vyřízením hypotéky, abychom si mohli s manželem pořídit vlastní nemovitost. Jeho služby jsou velmi kvalitní a práci odvádí na 100%. Vřele doporučujeme.

S. Krist

Tímto bych chtěl doporučit pana Vašíka, na základě vlastní zkušenosti. Kdy díky své pečlivosti, preciznosti, vytrvalosti a profesionálnímu přístupu nám strašně moc pomohl v získání hypotéky, kdy všechny banky řekly ne a dostali jsme díky jeho finančnímu poradenství nejnižší možný úrok. Tímto na závěr za mě, nejlepší poradenství na dnešním trhu a těším se na další spolupráci.

B. Wágnerová

Velice příjemné a přátelské jednání pana Vašíka, vždy skvěle poradí a pomůže. Můžu jen a jen doporučit všem ostatním. Je to jednička. 

M. Hladišová

Výborný a spolehlivý finanční poradce, super komunikace a ochota. Určitě to není typ poradce, kterého zajímáte jen do podepsání smlouvy, tento poradce vám pomůže i pri řešení a problémech při pojistném plnění atp. Například sepsat odvolání atp. Doporučuji všem!! 😊

R. Šindler

S Petrem, vždy nejlepší spolupráce. Doporučuji všem co potřebují vyřešit jak jednodušší, ale hlavně složitější pojistné události a hypotéky. Finanční poradce, kterej svoji práci dělá opravdu zodpovědně. ☝☺

J. Indrák

Úsilí jak pomáhají lidem je až neskutečné. Jsem opravdu rád za spolupráci a budu dále doporučovat. Hlavně moc děkuji za pomoc☺️ a snahu mi pomoci ☺️

R. Krist

Skvělý a profesionální přístup pana Vašíka, který nám už několikrát pomohl. Jeden z nejlepších finančních poradců, kterého všem určitě doporučuji.


K. Janáková

Peťovi jsem moc vděčná za to, co pro mě udělal hlavně po autonehodě a také za pomoc při řešení financí a veškerého pojištění včetně vymáhání pojistného přes právníky po viníkovy autonehody.

J. Matějičný

Profesionální jednání a poradenství vždy s vynikajícím výsledkem. Člověk si občas musí nechat poradit ...