FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

KAŽDÝ VÝSTUP JE TAK KVALITNÍ, JAK JSOU KVALITNÍ VSTUPNÍ DATA A ČAS STRÁVENÝ NAD ŘEŠENÍM SITUACE

INVESTICE A SPOŘENÍ

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

HYPOTÉKA A BYDLENÍ

POJIŠTĚNÍ

ÚVĚRY

REALITNÍ SLUŽBY

SERVISNÍ PORADENSTVÍ

CHCETE BÝT V RUKOU PROFESIONÁLA?
POMŮŽU VÁM ...

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Základem úspěšného dosažení cíle je stanovení kvalitního plánu. Tím se řídím při práci s klienty.

HYPOTÉKA A BYDLENÍ

Může se zdát, že jde o banální věc, podívejte se na článek, co vše obnáší vyřízení hypotéky a koupě nemovitosti a můžete se potížím vyvarovat.

INVESTICE A SPOŘENÍ

Tak jako v životě rosteme my, měli by s námi růst i naše úspory a každá vydělaná korunka by nám měla přinést několik dalších. Stačí začít i s málem.

POJIŠTĚNÍ

Našetřit své úspory a rezervy nám dá mnohdy hodně práce a proto by mělo být pojištění vždy nastaveno tak, aby nám v nepříznivé situaci kdy čerpáme z rezerv, zase rezervy doplnilo a nejlépe i zaplatilo část naší finanční nezávislosti při těžké životní události.

ÚVĚRY

Každý z nás si chce nebo nutně potřebuje pořídit něco, na co by si musel dlouhou dobu počkat, než našetří. Při řešení úvěrů by měl mít každý na paměti, že je potřeba jednou splatit a kromě splátky by měl mít člověk dobře zajištěné rezervy a pojištění. O bezpečné řešení se Vám postarám rád.

REALITNÍ SLUŽBY

V životě nakupujeme, prodáváme nebo pronajímáme nemovitosti s časem jak rosteme. Pro profesionální práci jsou zde kolegové z Explicit Reality, kteří Vám rádi pomohou s prodejem nemovitosti. Napište si o poptávku a já rád předám kolegům informaci a kontakt ke skvělému prodeji vaší nemovitosti nejvyšší nabídce.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Sab servis s.r.o / Explicit INVEST s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

- pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,

- investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,

- spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,
společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.